Grote deelname Atletiek Maastricht indoorwedstrijd Unitas 17-12

Bij de jaarlijkse indoorwedstrijd bij Unitas Sittard op 17 december heeft onze vereniging deelgenomen met maar liefst 18 atleten! Met 170 atleten was het een druk bezochte wedstrijd in de indoorhal van Unitas. Vanaf 10.00 uur in de ochtend zijn er prima prestaties geleverd door de verschillende atleten. Voor zes  D-junioren was het hun eerste wedstrijd als junior. Erg spannend dus! Elke Poeze werd zelfs geïnterviewd en gefilmd door L1! Dat overkwam ook onze topper Jaybre Wau. Dat resulteerde in een leuk filmje op de website van 1Limburg! Elke kwam in haar eerste 60m als juniore tot een tijd van 9.94 sec.. De andere ‘nieuwe’ D-junioren Kim Grolman en Merel Schoemaker liepen resp. 10.30 sec en 9.45 sec. Bij de al meer ervaren 2e jaars D-junioren liep Marle Leushuis een tijd van 9.34 sec., Kim van der Heijden 9.88 sec. en Margreet de Vilder 10.28 sec. Ons nieuw lid Darcine Denis versloeg haar clubgenoten met 9.26 sec., een prima prestatie voor haar eerste wedstrijd. Ons nog-niet-zo-lang-lid Emma Sijtsma liep een prima 9.77 sec. Bij de jongens D kwamen Benjamin Mans, Gido Geuskens, Olaf de Koning en Brandt Kuijten o.a. in actie op de 60m. Zij liepen resp. 10.09, 10.12, 10.16 en 10.27 sec. Jaybre Wau liep als kersverse C-juniore de 60m in een tijd van 8.68 sec. Op de 60m horden kwam ze tot 9.97 sec. Bij het kogelstoten won Jaybre met overmacht met een afstand van 11.70m. Onze andere C-juniore Maud Schoemaker liep op de 60m een tijd van 9.44 sec. Ook zij is pas onlangs lid van onze vereniging geworden. Bij het kogelstoten bij de meisjes D verbeterde Marle Leushuis haar p.r. bij het kogelstoten met ruim 2 meter tot 8.22m! Natuurlijk kwamen onze junioren ook nog op andere onderdelen in actie. Voor die uitslagen kunt u terecht op atletiek.nu  
Er kwamen ook andere atleten van Atletiek Maastricht in actie: Jasper van Rooy liep in de finale naar een 2e plaats in 7.47 sec; een verbetering van zijn p.r. Luigi Ronda werd 3e in een tijd van 7.79 sec. Jasper kwam ook bij het verspringen in actie; hij liet daar een afstand opmeten van 5.95m. Luigi liep nog een 60m horden en kwam daar uit op 9.74 sec. Ook Roel Carati liep de 60m; hij liet een tijd optekenen van 8.63 sec. Bij het verspringen was zijn beste sprong 4.90m. Tot slot liep Casper Vorstermans bij de B-junioren  een tijd van 8.19 sec. op de 60m.

Delen met: