De Avond4daagse kan en mag dit jaar weer plaatsvinden en daar verheugen wij ons zeer op. De Avond4daagse is een leuk en gezellig wandelevenement, waarbij de deelnemers iedere avond een afstand van 5 of 10 km. wandelen. De wandelroutes variëren iedere dag. Jong en oud kunnen lekker genieten van een stevige wandeling in de mooie omgeving en gezellige sfeer.
Kom lekker in beweging met familie, kinderen, opa en oma, buren, vrienden, collega’s. Na afloop, indien je alle vier de avonden de tochten hebt uitgelopen, ontvang je jouw officiële Avond4daagse medaille.
Het evenement zal plaatsvinden van dinsdag 31 mei tot en met vrijdag 3 juni. Reserveer deze data in jouw agenda.
De start en finish vinden steeds plaats op de sportvelden van Sportpark Jekerdal. Kom met de fiets! Parkeren is zeer beperkt en betalend rond het Sportpark Jekerdal en de Mergelweg. Of parkeer op het Oog van St. Pieter en wandel naar het Sportpark.
WAAR EN WANNEER:
Afstanden:
5 en 10 km
Locatie:
Start en finish Sportpark Jekerdal, Mergelweg 130, 6212XK Maastricht