Uitslagen & foto’s Clubcross 2023

Na vier jaar was het weer zover: de clubcross!

Op zaterdag 23 september stonden 150 ‘atleten’ van onze club al vroeg in de ochtend fris en monter achter de startboog te wachten op het startschot van onze clubcross. De weergoden waren ons goed gezind en het parcours lag er uitdagend bij, met natuurlijk een aantal spannende ‘cross-paadjes’ en natuurlijke hindernissen.

Het startschot klonk eerst voor de wandelaars, daarna voor de pupillen, de junioren, de recreanten en als laatste voor de framerunners, die er ook met een hoge snelheid vandoor gingen. Na een uitdagende route werd iedere deelnemer met een enthousiast applaus onthaald aan de finish. Voor iedereen stond er een heerlijk stukje vlaai en een drankje klaar. De opkomst en sfeer van dit AM-evenement was geweldig!

Dank aan alle vrijwilligers, voor en achter de schermen, die deze cross weer mogelijk maakte.

Team van de AM-Clubcross,
Guy, Ranco, Peter en Ed

De uitslagen van de clubcross zijn hier te vinden.
Mooie sfeerreportages van die dag zijn hier te vinden.

Delen met: