Nieuwsflits!

Bestuur en commissies

Atletiek Maastricht is een vereniging van ongeveer 1000 leden. Veel leden, allemaal vrijwilligers, zetten zich in om deze club te maken tot wat het is: een vereniging waarbij mensen op een verantwoorde en gezellige manier sportief bezig kunnen zijn op vele niveaus.

BESTUUR

Voorzitter
Danny Zonneveld
emailadres: danenloes@ziggo.nl / voorzitter@atletiekmaastricht.nl

Penningmeesters
John van Havere en Tejo Kessels
emailadres: penningmeester@atletiekmaastricht.nl

Secretaris
Jacques Peters
emailadres: secretaris@atletiekmaastricht.nl

Tweede secretaris
Math Moermans
telefoonnumer:  043-3433287

Bestuursleden

Wandelafdeling
Ange Timmers
emailadres: ange.timmers@home.nl

Baanatletiek
Ben Callemeijn
emailadres:  callemijn.ben@home.nl / focusflyer@hotmail.com

Recreantenlopers
Lisbeth Evers
emailadres: eat.evers@gmail.com

Algemeen
Carla Arts
emailadres: carla.arts01@gmail.com

Studenten: UROS 2017/2018
Karin Flipsen (Secretaris UROS)
Eveline Saalberg (Voorzitter UROS)
emailadres: besturos@yahoo.co.uk


TECHNISCHE COMMISSIE

Voorzitter (ad-interim)
Marion Hoefkens: marion.hoefkens@gmail.com

Trainerscoördinatoren afdeling hardlopen
Noël Jaminon: noël@jaminon.net
Hugo Wilhelmus: hugo@wilhelmus.info

Trainerscoördinator baanafdeling
Wilbert Huls: hulswilbert@gmail.com

Vertegenwoordiging wandelafdeling
Ange Timmers: ange.timmers@home.nl

Algemene leden
Ellis Visser: ellis@healthtastic.nl
Arno Bonfrere: amjbonfrere@ziggo.nl

Algemeen emailadres
technische.commissie@atletiekmaastricht.nl

 

 

Delen met:
X